![Ключ динамометричний VOREL 1/2", F= 28-210 Nm, l= 465 мм [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568537321_klyuch-dinamometrichnij-vorel.jpg)
Ключ динамометричний VOREL 1/2", F= 28-210 Nm, l= 465 мм [10]
1 379 ₴
- В наличии
- Код: 57350
- +380 (73) 606-74-38
Динамометричний ключ - це точний прилад для вимірювання крутного моменту. Використовується для скручування різьбових кріплень так, щоб момент з’єднання був відомим і відповідним типу матеріалу та міцності болта та гайки.
Ключ складається з головки з квадратним хвостовиком і плеча, що передає зусилля. Головка використовується для кріплення шестигранних гнізд.
Порівняння моментів у різних одиницях довжини та сили:
1 кг * см = 13,887 OZ * IN (унція x дюйм)
1 кг * см = 0,867 LB * IN (фунт x дюйм)
1 кг * м = 9,80665 Н * м (ньютон х метр)
1 кг * м = 7,233 фунта * FT (фунт-фут)
1 FT * LB = 12 LB * IN (фунт x дюйм)
1 дм * N = 14,16 OZ * IN (унція x дюйм)

VOREL – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку.
VOREL – найбільша частина асортименту TOYA. Відмітною особливістю бренду VOREL є баланс між якістю і ціною, а також найширший асортимент. VOREL включає в себе більше 4000 позицій, які допомагають працювати в побутових умовах і хобі-майстерень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.65 кг |
| Длина инструмента | 465 мм |
| Зажимное усилие | 210 H*m |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер присоединительных головок | 1/2" |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 379 ₴

