![Свердло по гресу і кераміці YATO, Ø= 6 мм, при сухому і мокрому режимах [50/400], фото 1](https://images.prom.ua/4568533320_sverdlo-po-gresu.jpg)
Свердло по гресу і кераміці YATO, Ø= 6 мм, при сухому і мокрому режимах [50/400]
94 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-60422
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Коронка по склу та гресу Yato 6 мм (YT-60422) призначена для точного та чистого різання керамограніту, кераміки, фарфору та композитних матеріалів сухим або мокрим різом. Свердло забезпечує швидке та точне свердління без сколів. Отвір у бічній частині корпусу забезпечує ефективне охолодження та видалення залишків. Коронка оснащена циліндричним хвостовиком і виготовлена з високоякісної сталі з алмазним напиленням на кромці.
| Артикул: | YT-60422 |
| Бренд: | YATO |
| Загальна довжина | 55 мм |
| Призначення | по стеклу , по граниту , по керамограниту , по керамике |
| Діаметр свердла | 6 мм |
| Кріплення | Под дрель |
| Діаметр | 6 мм |
| Країна торгової марки | Польша |
| Хвостовик | с хвостовиком |
| Технологія нанесення алмазів | Гальваника |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 6 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Материал | Высококачественная сталь |
| Тип | Коронка сверлильная |
| Назначение | Универсальное |
| Покрытие рабочей части | Алмазное напыление |
| Твердосплавная напайка | Да |
| Тип сверления | Сухое |
| Применение коронки/пилы | Кафель, Плитка, Керамогранит |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 55 м |
Информация для заказа
- Цена: 94 ₴

