![Свердло по бетону YATO : SDS+, "Х"-тип, Ø= 8 x 600 /500 мм [10/50], фото 1](https://images.prom.ua/4568493937_sverdlo-po-betonu.jpg)
Свердло по бетону YATO : SDS+, "Х"-тип, Ø= 8 x 600 /500 мм [10/50]
207 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-4208
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Артикул: | YT-4208 |
| Бренд: | YATO |
| Діаметр | 8 мм |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Робоча довжина | 500 мм |
| Загальна довжина | 600 мм |
|
|
Польша Опис
Свердло по бетону YATO X-Tip 8x600 SDS-Plus (YT-4208) виготовлено з високоякісної хрому ванадієвої сталі. Свердло оснащено хрестовим наконечником, який дозволяє здійснювати більш точне свердління у матеріалі. Оснащення обладнане хвостовиком SDS-Plu |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 8 мм |
| Длина рабочей части | 500 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Общая длина | 600 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 207 ₴

