![Тримач зі свердлом YATO : HEX, Ø= 1/2", для кільцевих пил Ø=19-29 мм [25/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568528566_trimach-zi-sverdlom.jpg)
Тримач зі свердлом YATO : HEX, Ø= 1/2", для кільцевих пил Ø=19-29 мм [25/100]
113 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-3370
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тримач зі свердлом YATO : HEX, Ø= 1/2", для кільцевих пил Ø=14-30 мм
- Швидкознімний держатель для кріплення коронок в комплекті з центрирующим свердлом
- Виготовлений з високоякісного матеріалу
- Надійність і тривалий термін служби
- Діаметр закріплюються коронок: 14-30 мм
- Тип хвостовика Шестигранник

Компанія YATO більше 20 років працює у сфері побутового та професійного інструменту. 2009 ознаменувався відкриттям преміум сегмента серед інструментів компанії - бренду YATO. У розвиток цього бренду компанія інвестувала кошти, інновації, найкращі досягнення маркетингу.
Сьогодні YATO – один із лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato - це не новинка, а ручний інструмент європейського рівня, що вже заслужив довіру за якість і помірну ціну.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 200 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Переходник |
| Назначение | Универсальное |
| Тип хвостовика | 1/2" |
| Максимальный диаметр | 30 мм |
| Минимальный диаметр | 14 мм |
Информация для заказа
- Цена: 113 ₴

