![Головка торцева 12-гранна до свічок двигунів шарнірна YATO, квадрат 3/8", М14 [25/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568528562_golovka-tortseva-12-granna.jpg)
Головка торцева 12-гранна до свічок двигунів шарнірна YATO, квадрат 3/8", М14 [25/100]
216 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-38512
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Головка торцева 12-гранна до свічок двигунів шарнірна YATO, квадрат 3/8", М14 [25/100]
Міцність, досконалість виконання, виняткова надійність, відмінні матеріали, сталь високої якості і технічні особливості продукції YATO (Польща) дозволяють з успіхом використовувати її у багатьох областях промисловості, у сфері обслуговування, будівництві та домашньому господарстві.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| вага,кг | 0.612 |
| Упаковка | картон-бокс |
Характеристики
Присоединительный квадрат3/8"
Размер14 мм
Количество граней 12
Габариты упаковки 100x30x30 мм
Вес брутто 85 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 3/8" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Двенадцатигранник |
| Размер max | 14 мм |
| Размер min | 14 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 216 ₴

