![Струбцина з важільним затискачем, стальна, тип "F" YATO; l= 600 мм, h= 120 мм [2/4], фото 1](https://images.prom.ua/4568525724_strubtsina-z-vazhilnim.jpg)
Струбцина з важільним затискачем, стальна, тип "F" YATO; l= 600 мм, h= 120 мм [2/4]
2 158 ₴
- В наличии
- Код: YT-63956
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
СТРУБЦІНА Ф-ОБРАЗНА YATO YT-63956
Струбцина столярна YATO швидкозамінна для професійних використання у теслярстві, будівництві, металоконструкцій і зварюванні. Виготовлена з сталі. Хроповий механізм гарантує дуже сильний, точно градуваний тиск затиску. Стальна конструкція забезпечує швидке, стабільне кріплення, стійке до крутіння та вібрації.
ОСОБЕННОСТІ СТРУБЦІНИ F-ОБРАЗНОЇ YT-63956
- Тип - F-подібна
- Ширина затискач — 600 мм
- Глибина затискач — 120 мм
- Матеріал — сталь
- Вага 2.25 кг.
Струбцина з хроповим затискним механізмом. Гарантує дуже сильний, точно градований затиснений тиск на губки. Стальна конструкція забезпечує швидкий, стабільний затиск, стійкий до згинання і вібрації. Кована, профілактиста шина і хроповий механізм можна використовувати як ефективного розподілювача.

-
Компанія YATO працює понад 20 років у сфері побутового і професійного інструмента. 2009 рік відзначився відкриттям преміум сегменту серед інструментів компанії - бренду YATO. В розвитку цього бренду компанія інвестувала фінансові кошти, інновації, кращі досягнення маркетингу.
-
Сьогодні YATO - один з лідерів серед іноземних брендів професійного інструмента. Ручний інструмент Yato - це не новачка, а вже заслуговує довір’я за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 2.25 кг |
| Выступ | 120 мм |
| Защита от проскальзывания | Да |
| Материал струбцины | Сталь |
| Механизм | Винтовой |
| Наличие "разгрузки" для кабеля | Нет |
| Наличие манипулятора | Нет |
| Наличие петли для "массы" | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | F-образная |
| Ширина зажима | 600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 158 ₴

