![Свердло по металу YATO HSS Ø= 8,5 мм, l= 117/75 мм, 5 шт. [10/40], фото 1](https://images.prom.ua/4568491881_sverdlo-po-metalu.jpg)
Свердло по металу YATO HSS Ø= 8,5 мм, l= 117/75 мм, 5 шт. [10/40]
424 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-4450
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сверло по металлу HSS 8,5мм 5ш, YT-4450
| Диаметр сверла | 8.5 мм |
|---|---|
| Общая длина сверла | 117 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Материал изготовления |
Сталь HSS 6542 Інформація про бренд
YATO є найбільшою частиною виробника TOYA (Польща). Ця марка включає безліч видів інструменту. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, сталь, високоякісні технічні характеристики дозволяють використовувати інструмент цього бренду у різних видах промисловості. Інструменти YATO успішно використовуються фахівцями у багатьох галузях економіки. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 8.5 мм |
| Длина рабочей части | 75 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По металлу |
| Общая длина | 117 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
Информация для заказа
- Цена: 424 ₴

