![Рівень лазерний для укладання плитки YATO: діап.- 10м,+/-1мм, кут-90°, 2 лазера, 2 капсули, 2xAA [4], фото 1](https://images.prom.ua/4568517917_riven-lazernij-dlya.jpg)
Рівень лазерний для укладання плитки YATO: діап.- 10м,+/-1мм, кут-90°, 2 лазера, 2 капсули, 2xAA [4]
2 069 ₴
- В наявності
- Код: YT-30410
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ЛАЗЕРНИЙ РІВЕНЬ ДЛЯ УКЛАДАННЯ ПЛИТКИ YATO YT-30410
Лінійний лазерний рівень YATO YT-30410 призначений для укладання плитки, ремонтно-будівельної, декоративної та інших сфер.
ОСОБЛИВОСТІ ЛАЗЕРНОГО РІВНЯ ДЛЯ УКЛАДАННЯ ПЛИТКИ YATO YT-30410
- Випромінює дві червоні, добре видимі лінії, точно позначають кут 90°
- Корпус з ABS-пластика
- Підстава з кришкою з листового металу і сильними магнітами
- Дві капсули для швидкого вирівнювання пристрої
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЛАЗЕРНОГО РІВНЯ ДЛЯ УКЛАДАННЯ ПЛИТКИ YATO YT-30410
- Робочий діапазон – 10 м
- Точність +/-1 мм / 1 м
- Довжина хвилі лазера – 620-690 нм
- Максимальний час роботи – 10 год
- Харчування – 2 x AA (1.5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.575 кг |
| Стан | Новий |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 069 ₴

