![Граблі присадибні, металеві FLO з деревяним держаком, 6 зубів [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568513505_grabli-prisadibni-metalevi.jpg)
Граблі присадибні, металеві FLO з деревяним держаком, 6 зубів [10]
432 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 35740
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Граблі присадибні металеві FLO з дерев'яним держаком, 6 зубів
Інформація про бренд
VOREL є найбільшою частиною виробника TOYA (Польща). Ця марка включає безліч видів інструменту. Відмінною рисою бренду є гарна якість за невисокої ціни. Під маркою VOREL виробляється понад 4000 товарів, які допомагають у побуті та майстернях.
Характеристики
Габарити упаковки 1380x160x70 мм
Вага брутто 770 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flo |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.77 кг |
| Длина рукоятки | 1380 мм |
| Количество зубьев | 6 |
| Материал рабочей части | Металл |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Грабли штыревые |
| Ширина рабочей части | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 432 ₴

