![Диск-фреза шліфувальний YATO по дереву, ПВХ, гіпсу; Ø=125/22.2 мм, шорсткість №2 [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568512403_disk-freza-shlifuvalnij-yato.jpg)
Диск-фреза шліфувальний YATO по дереву, ПВХ, гіпсу; Ø=125/22.2 мм, шорсткість №2 [10]
1 408 ₴
- В наличии
- Код: YT-59169
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Зовнішній діаметр диска125 мм
Діаметр посадкового отвору22,2 мм
Максимальна швидкість обертання13000 оборотів за хвилину
Застосування дерево, деревина, PVC, гіпс
Габарити упаковки 155x160x20 мм
Вага брутто 265 г
Опис
Диск-фреза шліфувальний YATO по дереву, ПВХ, гіпсу; Ø=125 / 22.2 мм, шорсткість №2
Інформація про бренд
YATO є найбільшою частиною виробника TOYA (Польща). Ця марка включає безліч видів інструменту. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, сталь, високоякісні технічні характеристики дозволяють використовувати інструмент цього бренду у різних видах промисловості. Інструменти YATO успішно використовуються фахівцями у багатьох галузях економіки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Обработка материала | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Назначение | Шлифовальный |
| Вид обработки | Шлифование |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 408 ₴

