![Свердло-фреза по дереву YATO : Ø= 35 мм, зі шпинделем Ø= 10 мм [10/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568510282_sverdlo-freza-po-derevu.jpg)
Свердло-фреза по дереву YATO : Ø= 35 мм, зі шпинделем Ø= 10 мм [10/100]
328 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-33011
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
СВЕРЛО-ФРЕЗА ПО ДЕРЕВУ YATO YT-33011
Свердло-фреза для дерева YATO YT-33011 призначене для свердління точних отворів, не торкаючись країв, у м'якій деревині, фанері, пластику.
ОСОБЛИВОСТІ СВЕРЛА-ФРЕЗИ ПЗ ДЕРЕВУ YATO YT-33011
- Виготовлено із загартованої високоякісної сталі
- Лезо з карбіду вольфраму YG8
- Свердління в будь-якому напрямку
- Довговічне, стійке на шкоду та затуплення свердло
ХАРАКТЕРИСТИКИ СВЕРЛА-ФРЕЗИ ПЗ ДЕРЕВУ YATO YT-33011
- Діаметр — 35 мм
- Довжина — 90 мм
- Матеріал - карбід вольфраму YG8
- Хвостовик — циліндричний (10 мм)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр рабочий | 35 мм |
| Диаметр хвостовика | 10 мм |
| Длина общая | 90 мм |
| Конструкция | Сборная |
| Материал режущей части | Быстрорежущая сталь |
| Наличие подшипника | Нет |
| Обработка материала | Дерево |
| Тип | Фреза |
Информация для заказа
- Цена: 328 ₴

