
Оприскувач акумуляторний MAROLEX RX ранцевий : 12л, Li-Ion 3.4 A*h (4 год) (з композ захистом)
25 815 ₴
- В наличии
- Код: S141.141
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Обпріскувач акумуляторний RX 12 л Li-Ion 3,4 Ач Marolex S141.141 (Польща)
Особливості S141.141:
- Система захисту від пилу (APS System) - все телескопічні штанги оснащені APS-системою, яка оберігає від попадання забруднень всередину штанги. Завдяки такому рішенню, штанги вважаються одними з найнадійніших на ринку.
- Фіксація пускової кнопки - дозуючий клапан інтегрований з ручкою Marolex забезпечує максимально комфортну роботу.
- Тришаровий армований шланг - всі шланги в обприскувачах з додатковим внутрішнім обплітаючи, що підвищує стійкість до тиску і зовнішнім впливає чинникам.
- Форсунки забезпечують плавне регулювання кута розпилення з дуже широкого до рівномірного струменя. Достатня одна форсунка, яку можна використовувати для поливу, так і для створення дрібного туману.
- Швидке зарядний пристрій обмежує час зарядки до мінімуму.
- Мікропроцесорне управління (контроль, безпека і оптимізація) – цим займається мікропроцесор в обприскувачах. Завдяки передовим алгоритмом обприскувачі ефективно використовують акумулятори, економлять енергію, завдяки чому Ви можете працювати довше.
- М'які, водонепроникні ремені гарантують комфорт і адаптацію до форми тіла. Плавне регулювання дозволяє оптимально підібрати довжину і розташування ременів для користувачів різного зростання і розмірів.
- Обробка екологічними біопрепаратами.
- Потужний насос легко впоратися зі штангами з численними форсунками і робота буде йти швидше і без зусиль
- Завдяки мобільності з обприскувачем RX на спині і з 3-х метрової телескопічною штангою Ви можете легко і ефективно обприскувати фруктові дерева, досягаючи їх вершин.
Технічні характеристики S141.141
| Виробник | Marolex |
| Робочий об'єм, л | 12 |
| Матеріал бака | поліпропілен |
| Максимальний робочий тиск, МПа | 0,38 |
| Штанга, см | 65-115 |
| Шланг, см | 170 |
| Розміри, см | 34 x 24 x 64 |
| Акумулятор | Li-Ion |
| Ємність акумулятора, Ач | 3,4 |
| Тривалість зарядки, год | 3 |
| Тривалість роботи зі стандартною форсункою, год | 4 |
| Вага нетто, кг | 6,8 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marolex |
| Страна производитель | Польша |
| Длина распылительной трубки | 115 см |
| Длина шланга | 170 см |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Общий вес | 6.8 кг |
| Объем бака | 12 л |
| Регулировка струи распыления | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ транспортировки опрыскивателя | Ранцевый (за спиной) |
| Тип опрыскивателя | Аккумуляторный (электрический) |
| Цвет | Зелёный |
| Дополнительные характеристики аккумуляторного опрыскивателя | |
| Емкость аккумулятора | 3.4 А·ч |
| Продолжительность автономной работы | 4 час |
Информация для заказа
- Цена: 25 815 ₴

