![Гайковерт ударний пневматичний YATO : квадрат 1/2", F=511 Nm [6], фото 1](https://images.prom.ua/4568507977_gajkovert-udarnij-pnevmatichnij.jpg)
Гайковерт ударний пневматичний YATO : квадрат 1/2", F=511 Nm [6]
3 144 ₴
- В наличии
- Код: YT-09511
- +380 (73) 606-74-38
Пневматичний гайковерт ударний 1/2" 550 Нм YATO YT-09511 (Польща)
Технічні характеристики YT-09511
| Виробник | YATO |
| Крутний момент, Нм | 550 |
| Витрата повітря, л/хв | 119 |
| Діаметр повітряного присоединителя (PT), мм/" | 6,3 / 1/4 |
| Діаметр шланга подачі повітря (внутрішній), мм/" | 10 / 3/8 |
| Розмір повідця | 1/2" |
| Максимальний робочий тиск, МПа | 0,63 |
| Довжина, мм | 190 |
| Вага, кг | 2.6 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукты TOYA являются синонимами высшего качества профессиональных инструментов, уникального и индивидуального обслуживания для самых требовательных клиентов .
TOYA является одним из наиболее сильно развивающихся капитала групп в аппаратной и инструмента сегмента и один из немногих , который систематически – как в экономическом роста и кризисные годы – динамически увеличивает свою долю на рынке путем создания новых филиалов и представительств в Европе и Азии .
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 2.8 кг |
| Диаметр входного штуцера | 1/2" |
| Максимальное количество оборотов | 7500 об/мин |
| Максимальный крутящий момент | 511 H*m |
| Рабочее давление | 6.3 бар |
| Расход воздуха | 119 литр/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Прямой |
- Цена: 3 144 ₴

