![Мотичка з розрихлювачем FLO для грунту, l= 370 мм [50], фото 1](https://images.prom.ua/4568504150_motichka-z-rozrihlyuvachem.jpg)
Мотичка з розрихлювачем FLO для грунту, l= 370 мм [50]
79 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 99050
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мотичка з розрихлювачем для гр, 99050 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
Загальна довжина 30 см
Зуби 3
Матеріал стояв
Ширина 8 см
Робоча висота 6,5 см
Габарити упаковки 290x160x65 мм
Вага брутто 95 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flo |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.095 кг |
| Состояние | Новое |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Материал рабочей части | Металл |
| Длина рукоятки | 370 мм |
| Количество зубьев | 3.0 |
| Тип инструмента | Посадочная вилка |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина рабочей части | 160 см |
Информация для заказа
- Цена: 79 ₴

