![Вклад до інструментальної шафи пустий YATO, для накидних вигнутих ключів [5/30], фото 1](https://images.prom.ua/4568504146_vklad-do-instrumentalnoyi.jpg)
Вклад до інструментальної шафи пустий YATO, для накидних вигнутих ключів [5/30]
143 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-55331
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
EAN 5906083553318
Вага брутто, кг) 0,1500
Мастер Картон MC 5
Внутрішня скринька IB30
Купа 540
Розмір [см] 17 х 38 х 4
Кількість елементів [шт] 1
Габарити упаковки 170x380x40 мм
Вага брутто 50 г
Інформація про бренд
YATO є найбільшою частиною виробника TOYA (Польща). Ця марка включає безліч видів інструменту. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, сталь, високоякісні технічні характеристики дозволяють використовувати інструмент цього бренду у різних видах промисловості. Інструменти YATO успішно використовуються фахівцями у багатьох галузях економіки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.15 кг |
| Высота | 40 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 170 м |
Информация для заказа
- Цена: 143 ₴

