
Тример акумуляторний YATO:Li-Ion 18В,шир покосу-24 см,жилка Ø=1.6мм і пласт.ножі-20(БЕЗ АКУМУЛЯТОРА)
2 857 ₴
- В наличии
- Код: YT-85015
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторний тример для трави 18 В з телескопічною ручкою, яку можна точно відрегулювати по висоті і досяжності рук користувача. Сумісний з усіма батареями системи Yato 18V. Висока якість кришки і корпусу гарантує довговічність пристрою і безперебійну роботу. Він не тільки косить траву, а також ефективно видаляє зарості товщиною до 5 мм за допомогою ножа з ПВХ. Акумулятора в комплекті немає .
- Напруга: 18 В.
- Частота обертання: 9000 об/хв-1.
- Ширина різу: 240 мм.
Особливості:
- Телескопічна ручка з алюмінію.
- Легка заміна головок.
- Міцна бічна ручка.
- Зручний перемикач.
- Система 18 В - робота від загальної батареї, підходить для ряду пристроїв.
- тільки інструмент в комплекті (без акумулятора і зарядного пристрою)
- Доступні запасні батареї (можна докупити): 2 Ач (YT-82842), 3 Ач (YT-82843), 4 Ач (YT-82844) і 6 Ач (YT-82845).
Комплектація:
- Тример.
- У наборі 3 головки: головка з ножем і дві головки з волосінню 1,6 мм x 3 п.м.
- Запасні ножі ПВХ в наборі 20 шт. + Кишеня для ножів, вбудований в допоміжну рукоятку.
- Акумулятор в комплекті не йде.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Питание | Аккумулятор |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Состояние | Новое |
| Тип | Триммер |
| Ширина скашивания лески | 240 мм |
| Ширина скашивания ножа | 240 мм |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
Информация для заказа
- Цена: 2 857 ₴

