![Ключ ріжково накидний YATO : CrV, М= 16 мм, L= 210 мм [10/50/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568498714_klyuch-rizhkovo-nakidnij.jpg)
Ключ ріжково накидний YATO : CrV, М= 16 мм, L= 210 мм [10/50/100]
133 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-0345
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ ріжковий YATO: CrV, 16 мм
- Виготовлений з високоякісної хром-ванадієвої сталі
- Кут вигину головки ключа 15˚
- Матове покриття з хромованим поліруванням забезпечує чудовий захист від корозії.
- Надійність та тривалий термін служби
- Відповідає стандартам ANSI та DIN
- Професійний інструмент
Габаритні розміри:
- L = 210 mm
- B = 33.9 mm
- D = 23.7 mm
- S1 = 6.1 mm
- S2 = 9.1 mm


Компанія YATO більше 20 років працює в сфері побутового і професійного інструменту. 2009 рік ознаменувався відкриттям преміум сегменту серед інструментів компанії - бренду YATO. У розвиток цього бренду компанія інвестувала кошти, інновації, кращі досягнення маркетингу.
Сьогодні YATO - один з лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato - це не новинка, а вже заслужив довіру за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 16 мм |
| Размер min | 16 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 133 ₴

