![Ключ ріжковий YATO : CrV, М=10х11 мм, l=155 мм [10/150/300], фото 1](https://images.prom.ua/4568494716_klyuch-rizhkovij-yato.jpg)
Ключ ріжковий YATO : CrV, М=10х11 мм, l=155 мм [10/150/300]
79 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-0369
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ рожковый 10х11мм "САТИН",
Інструмент для з'єднання-роз'єднання нарізного з'єднання за допомогою закручування-розкручування болтів, гайок та інших деталей, на обох кінцях ключа розташовані ріжкові головки з різним розміром. Ключ має сатинове покриття
Розмір (1 і 2): 10x11 мм
Довжина: 155 мм
Ширина B: 22,4 мм
Ширина D: 25,5 мм
Товщина S1: 4,6 мм
Товщина S2: 4,6 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 11 мм |
| Размер min | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | двухсторонний |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 155 мм |
Информация для заказа
- Цена: 79 ₴

