![Головка торцева YATO квадрат 1/4". HEX M3, L= 37 мм [150/600], фото 1](https://images.prom.ua/4568493351_golovka-tortseva-yato.jpg)
Головка торцева YATO квадрат 1/4". HEX M3, L= 37 мм [150/600]
30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-04370
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Головка торцева з бітою HEX Yato 1/4" 3 мм YT-04370
Насадка хромована, виготовлена з нержавіючої CrV6150
Стрижень виготовлений зі сталі AISI S2 і покритий шаром нікелю.
Незамінний інструмент в гаражі або автомайстерні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Виконання біти | 1/4" |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | HEX 3 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/4" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 3 мм |
| Размер min | 3 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 30 ₴

