![Головка торцева ударна 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 1/2", М= 24 мм, L= 78 мм [15/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568491885_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 1/2", М= 24 мм, L= 78 мм [15/60]
338 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1044
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Це подовжена ударна торцева головка, яка використовується для відкручування/закручування болтів і гайок із зовнішнім гексагональним профілем. Головка ударна і призначена для використання спільно з механізованим інструментом типу пневматичного гайкового ключа при постійних навантаженнях.
Параметри:
- Матеріал: хромемолібден CrMo SCM-440.
- Оздоблення поверхні: фосфат.
- Довжина: 78 мм.
- Тип: ударна.
- Розмір тримача інструменту: 1/2 дюйма (12,7 мм).
- Тип кришки: шестикутний довгий.
- AS-DRIVE: так.
- Розмір кришки: 24 мм.
- Зовнішній діаметр головки: 34 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 24 мм |
| Размер min | 24 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 338 ₴

