![Набір головок торцевих YATO : квадрат 1/4", М4-13 з інструментами. 38 шт. [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568491131_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
Набір головок торцевих YATO : квадрат 1/4", М4-13 з інструментами. 38 шт. [10]
1 478 ₴
- В наличии
- Код: YT-14471
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Міцність, досконалість виконання, виняткова надійність, відмінні матеріали, сталь високої якості і технічні особливості продукції YATO (Польща) дозволяють з успіхом використовувати її у багатьох областях промисловості, у сфері обслуговування, будівництві та домашньому господарстві.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1/4" |
| Кількість в наборі | 38 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 14 мм |
| Розмір min | 3.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,45 |
| Матеріал | CrV6140, CrV50BV30, S2 |
| більше характеристик | дивись на фото |
| довжина, мм | 155 |
| точність профілю | AS-DRIVE |
| тріскачка | 72Т |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
| Размер min | 4 мм |
| Омедненный инструмент | Да |
| Количество в наборе | 38 шт |
| Квадрат | 1/4" |
| Размер max | 13 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 478 ₴

