![Свердло по металу титанове YATO : HSS-ТІN, Ø= 3,2 мм, l= 85 мм, 6-гран. HEX-1/4" [150], фото 1](https://images.prom.ua/4568493919_sverdlo-po-metalu.jpg)
Свердло по металу титанове YATO : HSS-ТІN, Ø= 3,2 мм, l= 85 мм, 6-гран. HEX-1/4" [150]
33 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-44755
- +380 (73) 606-74-38
Свердло ПЗ МЕТАЛУ З ТИТАНОВИМ ПОКРИТТЯМ YATO YT-44755
Свердло для металу YATO YT-44755 виготовлене з високоякісної швидкорізальної сталі HSS 4241. Призначений для професійного, промислового використання — свердління високоякісної неіржавкої сталі, конструкційної та холоднокатаної сталі.
ОСОБЛИВОСТІ СВЕРЛА ПО МЕТАЛУ З ТИТАНОВИМ ПОКРИТТЯМ YATO YT-44755
- Свердлить у кілька разів швидше завдяки покриттю нітридом титану
- "Split-point" дає змогу свердлити без попереднього кернування
- Швидко розсіює тепло під час буріння в твердих сортах сталі
- Кут нахилу 135°
- Шліфована поверхня та крайки свердла
ХАРАКТЕРИСТИКИ СВЕРЛА ПО МЕТАЛУ З ТИТАНОВИМ ПОКРИТТЯМ YATO YT-44755
- Діаметр — 3.2 мм
- Загальна довжина — 85 мм
- Робоча довжина — 36 мм
- Хвостовик — шестигранний (HEX) 1/4"
- Матеріал — швидкорізальна сталь HSS 4241
Компанія YATO понад 20 років працює у сфері побутового та професійного інструменту. 2009 рік ознаменувався відкриттям преміумсегмента серед інструментів компанії — бренда YATO. У розвиток цього бренда компанія інвестувала кошти, інновації, найкращі досягнення маркетингу.
Сьогодні YATO — один із лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato — це не новинка, а вже заслужив довіру за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 3.2 мм |
| Длина рабочей части | 36 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По металлу |
| Общая длина | 85 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Шестигранный |
- Цена: 33 ₴

