![Молоток слюсарний YATO : m=1000 г, L=360 мм [6/24], фото 1](https://images.prom.ua/4568497278_molotok-slyusarnij-yato.jpg)
Молоток слюсарний YATO : m=1000 г, L=360 мм [6/24]
394 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-4508
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
МОЛОТОК СЛІСАРНИЙ YATO YT-4508
ОСОБЕННОСТИ МОЛОТКА СЛЕСАРНОГО YATO YT-4508
- Призначено для забивання цвяхів, ручної згинання металевих аркушів, рихтовки та інших столярних робіт
- Кована робоча зона молотка
- Дерев'яна лакована рукоятка - стійка до вуса і добре гасить вібрацію
- Вал під головкою закріплений металевою втулкою і додатковим ґумовим захисним кільцем
- Сповнення за DIN 1041
ХАРАКТЕРИСТКИ СЛІСОКОГО МОЛОТКА YATO YT-4508
- Матеріал головки — сталь
- Довжина голівки 135 мм
- Ширина головки - 36 мм
- Матеріал рукоятки — дерево
- Довжина - 360 мм
- Вага - 1000 г


Компанія YATO працює понад 20 років у сфері побутового і професійного інструмента. 2009 рік відзначився відкриттям преміум сегменту серед інструментів компанії - бренду YATO. В розвитку цього бренду компанія інвестувала фінансові кошти, інновації, кращі досягнення маркетингу.
Сьогодні YATO - один з лідерів серед іноземних брендів професійного інструмента. Ручний інструмент Yato - це не новачка, а вже заслуговує довір’я за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 1 кг |
| Длина рукоятки | 360 мм |
| Длина ударного бойка | 135 мм |
| Материал ручки | дерево |
| Материал ударного бойка | сталь |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Молоток |
| Тип молотка | слесарный |
| Комплектация | |
| Прорезиненная рукоятка | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 394 ₴

