![Скребок VOREL телескопічний : 68-112 см. лезо 100х 18 мм [16/96], фото 1](https://images.prom.ua/4568579097_skrebok-vorel-teleskopichnij.jpg)
Скребок VOREL телескопічний : 68-112 см. лезо 100х 18 мм [16/96]
173 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 06799
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Скребок телескопічний VOREL 06799 призначений для видалення бруду зі скла, плитки та інших твердих поверхонь. Телескопічна рукоятка забезпечує зручність використання та збільшує діапазон роботи. Кріпильна головка з лезом із алюмінію, трубка зі сталі, робочі ручки із пластику.
Особливості телескопічного скребка VOREL 06799
- Розміри леза – 18 x 100 мм
- Кріпильна головка з лезом з алюмінію, пристосована для встановлення типових 18 або 25 мм тупих країв
- Регулювання довжини ручки в діапазоні 68-112 см
- Сталева трубка діаметром 2,2 см
- Профільовані робочі ручки із міцного пластику
- Вага — 0,212 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Материал ручки | алюминий |
| Материал рабочей части | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина рабочей части | 18 см |
| Длина ручки | 112 см |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Скребок |
| Тип ручки | телескопическая |
| Ширина рабочей части | 100 см |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Зелёный |
Информация для заказа
- Цена: 173 ₴

