![Свердло по бетону YATO : SDS+, Ø= 12 x 460 /360 мм [10/50], фото 1](https://images.prom.ua/4568496153_sverdlo-po-betonu.jpg)
Свердло по бетону YATO : SDS+, Ø= 12 x 460 /360 мм [10/50]
177 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-4177
- +380 (73) 606-74-38
Бур по бетону YATO : SDS+, Ø= 12 x 460/360 мм (Польща)
Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінна сталь, високоякісні технічні характеристики бурів - дають повне право називати ці бури професіональними.
Бур YATO застосовується для обробки каменю, цегли та бетону. Виконаний із хром-ванадієвої сталі. Наконечник виготовлений із карбіду DK-30. Призначений для перфораторів із кріпленням SDS-plus. Має високу стабільність і забезпечує відмінну продуктивність у твердих матеріалах.

Компанія YATO більше 20 років працює у сфері побутового та професійного інструменту. 2009 ознаменувався відкриттям преміум сегмента серед інструментів компанії - бренду YATO. У розвиток цього бренду компанія інвестувала кошти, інновації, найкращі досягнення маркетингу.
Сьогодні YATO – один із лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato - це не новинка, а ручний інструмент європейського рівня, що вже заслужив довіру за якість і помірну ціну.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 12 мм |
| Длина рабочей части | 360 мм |
| Набор | Нет |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Общая длина | 460 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
- Цена: 177 ₴

