![Форми для виготовлення бруківки VOREL : 400 х 400 x 40 мм, з поліпропілену [10/80], фото 1](https://images.prom.ua/4568571795_formi-dlya-vigotovlennya.jpg)
Форми для виготовлення бруківки VOREL : 400 х 400 x 40 мм, з поліпропілену [10/80]
406 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 35064
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Форми з поліпропілену для виготовлення бруківки VOREL 400 х 400 x 40 мм
Форма для виготовлення бруківки, що імітує плитку чи каміння. Форма виготовлена із твердого поліпропілену, що робить її багаторазовою. Щоб отримати кращий ефект за короткий час, слід використовувати кілька форм одночасно.
Технічні характеристики
Висота форми – 40мм. У
Вага – 0,68 кг. У
Призначення та використання:
Для обробки та оздоблення садових доріжок, терас, сходів, підлог та інших фрагментів бетонних стяжок.
У підготовлену бетонну стяжку покладіть/обережно натисніть/вибрану форму таким чином, щоб її можна було витягнути після затвердіння бетону. Після видалення форми ми отримуємо увігнутий малюнок, що відповідає обраній формі. Після закінчення роботи вимийте форму, видаливши залишки матеріалу.
Форма для виготовлення бруківки, що імітує плитку чи каміння. Форма виготовлена із твердого поліпропілену, що робить її багаторазовою. Щоб отримати кращий ефект за короткий час, слід використовувати кілька форм одночасно.
Технічні характеристики
Висота форми – 40мм. У
Вага – 0,68 кг. У
Призначення та використання:
Для обробки та оздоблення садових доріжок, терас, сходів, підлог та інших фрагментів бетонних стяжок.
У підготовлену бетонну стяжку покладіть/обережно натисніть/вибрану форму таким чином, щоб її можна було витягнути після затвердіння бетону. Після видалення форми ми отримуємо увігнутий малюнок, що відповідає обраній формі. Після закінчення роботи вимийте форму, видаливши залишки матеріалу.
Інформація про бренд
VOREL є найбільшою частиною виробника TOYA (Польща). Ця марка включає безліч видів інструменту. Відмінною рисою бренду є гарна якість за невисокої ціни. Під маркою VOREL виробляється понад 4000 товарів, які допомагають у побуті та майстернях.
Технічні характеристики 35064
| Виробник | VOREL |
| Матеріал | поліпропілен |
| Розміри, мм | 400 х 400 х 40 |
VOREL – бренд компании TOYA, являющейся одним из основных производителей и дистрибьюторов ручных и электроинструментов, работающих на международном рынке. VOREL является баланс между качеством и ценой, а также широчайший ассортимент. Компания включает в себя более 4000 позиций, которые помогают работать в бытовых условиях и хобби-мастерских.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.1 кг |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение по материалу | Для бетона, Для гипса |
| Состояние | Новое |
| Способ перемещение формы | Комбинированный |
| Способ производства изделий | Стендовой |
| Формы для производства ЖБИ изделий | Плиты дорожные |
| Число одновременно изготавливаемых изделий | 8 шт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 406 ₴

