![Головка торцева 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 1/4", М= 9 мм, L= 50 мм [24/240/480], фото 1](https://images.prom.ua/4568571077_golovka-tortseva-6-granna.jpg)
Головка торцева 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 1/4", М= 9 мм, L= 50 мм [24/240/480]
27 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1420
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Головка торцева Cr-V до кв. 1/, YT-1420 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
одна головка, подовжена (глибока), Кількість предметів - 1 шт, метрична, 1/4", шестигранник, Розміри торцевих головок, мм - 9, Довжина головки - 50 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/4" |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 9 мм |
| Размер min | 9 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 27 ₴

