СВЕРЛО ПО БЕТОНУ (БУР) SDS MAX STHOR 20 X 900 ММ
Свердло-бур 23413 від STHOR являє собою змінне пристосування для робіт із буріння різних бетонних або цегляних конструкцій. Ці свердла використовуються спільно з ручними перфораторами або дрилями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sthor |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина робочої частини | 900 мм |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sthor |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр | 20 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Общая длина | 900 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-max |
Информация для заказа
- Цена: 906 ₴

![Свердло по бетону (Бур) STHOR SDS-Max : 20x900 мм [2/10], фото 1](https://images.prom.ua/4568540297_sverdlo-po-betonu.jpg)
