![Тріщатка YATO : квадрат 1/4", 72T, L= 144 мм, ручка покрита пластиком [12/48/96], фото 1](https://images.prom.ua/4568528565_trischatka-yato-.jpg)
Тріщатка YATO : квадрат 1/4", 72T, L= 144 мм, ручка покрита пластиком [12/48/96]
751 ₴
- В наличии
- Код: YT-0290
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ТРЕЩОТКА 1/4" YATO YT-0290
Тріскачка 1/4" YT-0290 призначена для слюсарно-монтажних робіт. Виготовлена з хромо-ванадієвої сталі. Ручка з якісного пластику. Тріскачка зручна у використанні та є досить міцною для виконання великого обсягу робіт. Відповідає DIN 3122.
ОСОБЕННОСТИ ТРЕЩОТКИ YATO YT-0290
- Форма тріскачки — пряма
- Матеріал тріскачки — хромо-ванадієва сталь
- Матеріал руків'я — пластик
- Квадрат - 1/4"
- Довжина — 144 мм
- Кількість зубців — 72

Компанія YATO понад 20 років працює у сфері побутового та професійного інструменту. 2009 рік ознаменувався відкриттям преміумсегмента серед інструментів компанії — бренда YATO. У розвиток цього бренда компанія інвестувала кошти, інновації, найкращі досягнення маркетингу.
Сьогодні YATO — один із лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato — це не новинка, а вже заслужив довіру за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.106 кг |
| Состояние | Новое |
| Количество зубьев | 72.0 |
| Длина инструмента | 144 мм |
| Тип инструмента | трещотка (вороток с храповым механизмом) |
| Размер присоединительных головок | 1/4" |
Информация для заказа
- Цена: 751 ₴

