![Ключ хрестоподібний VOREL 17x19x21x1/2" балонний зміцнений [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568565784_klyuch-hrestopodibnij-vorel.jpg)
Ключ хрестоподібний VOREL 17x19x21x1/2" балонний зміцнений [10]
418 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 57020
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Хрестовий ключ для автомобільних коліс. Конструкція посилена заклепочним з'єднанням. Включає головки на 17 мм, 19 мм, 21 мм та 1/2 дюйма.
Технічні характеристики 57020
| Виробник | Vorel |
| Матеріал | вуглецева сталь № 45 |
| Розмір | 17x19x21x1/2" (12,7 мм) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.233 кг |
| Длина инструмента | 355 мм |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 21 мм |
| Размер min | 17 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | крестообразный |
Информация для заказа
- Цена: 418 ₴

