![Диск пиляльний победітовий по дереву YATO: 250х30х3.2х2.2 мм, 24 зубці, R.P.M до 6000 1/хв [10/20], фото 1](https://images.prom.ua/4568565783_disk-pilyalnij-pobeditovij.jpg)
Диск пиляльний победітовий по дереву YATO: 250х30х3.2х2.2 мм, 24 зубці, R.P.M до 6000 1/хв [10/20]
621 ₴
- В наличии
- Код: YT-6070
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Диск пиляльний переможевий для дерева 250х30х3.2х2.2 мм, 24 зубці, R.P.M до 6000 1/хв YATO (Польща)
Пиляльний диск YATO YT-6070 призначений для поперечного, поздовжнього та кутового різання вологої та сухої деревини та деревних матеріалів. Забезпечує швидке та точне різання.
ОСОБЛИВОСТІ ПИЛЬНОГО ДИСКА ПО ДЕРЕВУ YATO YT-6070
- Зубці з покриттям з карбіду вольфраму (TCT)
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПИЛЬНОГО ДИСКА З ПЕРОВИ YATO YT-6070
- Застосування — Дерево
- Кількість зубів — 24
- Максимальна швидкість обертання — 6000 об/хв
- Зовнішній діаметр — 250 мм
- Внутрішній діаметр — 30 мм

Компанія YATO понад 20 років працює у сфері побутового та професійного інструменту. 2009 рік ознаменувався відкриттям преміумсегмента серед інструментів компанії — бренда YATO. У розвиток цього бренда компанія інвестувала кошти, інновації, найкращі досягнення маркетингу.
Сьогодні YATO — один із лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato — це не новинка, а вже заслужив довіру за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вид обработки | Чистый рез, Быстрый рез |
| Диаметр внешний | 250 мм |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Количество зубов | 24 |
| Материал круга | Быстрорежущая сталь |
| Назначение | Пильный |
| Обработка материала | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2.2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 621 ₴

