![Рубанок столярний VOREL : L=235 мм, ніж- 44/1.8 мм, HRC 50-55, 65Mn, металевий корпус [30/540], фото 1](https://images.prom.ua/4568563767_rubanok-stolyarnij-vorel.jpg)
Рубанок столярний VOREL : L=235 мм, ніж- 44/1.8 мм, HRC 50-55, 65Mn, металевий корпус [30/540]
445 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 25887
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Довжина підошви 235 мм.
Ширина підошви 50мм.
Ширина ножа 44 мм.
Корпусний матеріал метал.
Матеріал ножасталь 65Mn.
Твердість стали ножа 53 HRC.
Габарити упаковки 235x140x70 мм
Вага брутто 350 г
Опис
Рубанок столярний VOREL 235 мм, ніж 44/1.8 мм
Рубанок для дерева, виготовлений із листового металу товщиною 1,8 мм. Довжина основи 235 мм, ширина 50 мм. Ніж виготовлений із марганцевої сталі 65Mn, 50-55 HRC, ширина ножа 44 мм. Тиск ножа за допомогою металевої ручки, регулювання ножа та глибини стругання - двома регулюючими гвинтами. Передня та задня ручки із пластику. Лакована поверхня.
Технічні характеристики
- Вага – 0.5930 кг.
Інформація про бренд
VOREL є найбільшою частиною виробника TOYA (Польща). Ця марка включає безліч видів інструменту. Відмінною рисою бренду є гарна якість за невисокої ціни. Під маркою VOREL виробляється понад 4000 товарів, які допомагають у побуті та майстернях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса рубанка | металл |
| Материал ручки | пластмасса |
| Прорезиненная рукоятка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Ширина лезвия | 44 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.35 кг |
| Высота | 70 мм |
| Длина | 235 мм |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 445 ₴

