![Диск пиляльний победітовий по дереву YATO: 185x20x2.2x1.5 мм, 36 зубців, R.P.M до 9500 1/хв [25/50], фото 1](https://images.prom.ua/4568562707_disk-pilyalnij-pobeditovij.jpg)
Диск пиляльний победітовий по дереву YATO: 185x20x2.2x1.5 мм, 36 зубців, R.P.M до 9500 1/хв [25/50]
357 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-60622
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Диск пиляльний для дерева з переможцевими напайками Yato YT-60622 (185x20x2.2x1.5 мм), 36 зуба — технічні характеристики:
Yato YT-60622 — це пиляльний диск, який належить до побутового класу обладнання. Він характеризується діаметром 185 мм і посадковим місцем 20 мм. Встановлюється на дискові пили, прекрасно справляється з різкою деревиною.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вид обработки | Чистый рез, Быстрый рез |
| Диаметр внешний | 182 мм |
| Диаметр внутренний | 20 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Количество зубов | 36 |
| Материал круга | Быстрорежущая сталь |
| Назначение | Пильный |
| Обработка материала | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 1.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 357 ₴

