![Ключ ріжково-накидний YATO : М= 13 x 204 мм, ,кручений 90° Cr-V [40/120], фото 1](https://images.prom.ua/4568561860_klyuch-rizhkovo-nakidnij-yato.jpg)
Ключ ріжково-накидний YATO : М= 13 x 204 мм, ,кручений 90° Cr-V [40/120]
109 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-01853
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ ріжково-накидний YATO YT-01853
Особливості Ключа ріжково-накидного YATO YT-01853
- Призначений для використання в промислових цілях і в майстернях
- Ергономічна рукоятка повернута на 90°, що полегшує роботу і забезпечує високий комфорт, особливо у випадку сильно закручених болтів
- Виготовлений з міцної сталі
- Полірувальна поверхня
- Головка зміщена на 15°
Характеристики Ключа ріжково-накидного YATO YT-01853
- Тип - комбінований (ріжково-накидний)
- Розмір - 13 мм
- Довжина - 204 мм
- Матеріал - сталь
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 13 мм |
| Размер min | 13 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 204 мм |
Информация для заказа
- Цена: 109 ₴

