
Шліфмашина YATO для штукатурених і гіпсових поверхонь з пилозбірником, P=1220 Вт, платформа Ø=225 мм
5 124 ₴
- В наличии
- Код: YT-82340
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шліфмашина YATO для штукатурених і гіпсових поверхонь з пилозбірником, P=1220 Вт, платформа Ø=225 мм
Шліфувальна машина призначена для шліфування поверхонь, штукатурок, гіпсокартонних швів та видалення лакофарбових покриттів і вінілових шпалер. Великий диск забезпечує легку гладку і рівну поверхню. Пристрій оснащений системою пиловидалення, яка не вимагає підключення пилососа. Щітки, розташовані по периферії диска, і отвори в полировочном диску забезпечують абсолютно чисту роботу без пилу.
- Напруга живлення: 230 Вольт.
- Потужність: 1220 Ват.
- Швидкість обертання: 1500-2300 оборотів в хвилину.
- Діаметр шліфувальної платформи: 225 мм
- Клас захисту: ІР20.
- Вага: 1 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 1 кг |
| Максимальное количество оборотов | 2300 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 225 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1220 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | бетоношлифовальная |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
Информация для заказа
- Цена: 5 124 ₴

