![Ключ ріжково-накидний YATO з тріщаткою та шарніром : CrV, М= 16 мм, L= 210 мм [10/50/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568521453_klyuch-rizhkovo-nakidnij-yato.jpg)
Ключ ріжково-накидний YATO з тріщаткою та шарніром : CrV, М= 16 мм, L= 210 мм [10/50/100]
366 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1682
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ комб. с трещоткой и шарни, YT-1682 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики та опис
-
Основні
-
Виробник
-
Країна виробникНімеччина
-
-
Користувальницькі характеристики
-
Довжина210 мм
-
Класпобутової
-
Кількість предметів в наборі1 шт
-
Комплектація- Ключ ріжково-накидний із тріскачкою та шарніром; - паковання
-
Матеріалхромо-ванадієва сталь
-
Призначенняуніверсальні
-
Особливостііз шарніром с трещоткой
-
ПокриттяХромоване
-
Розмір/номер16 мм
-
Тип товарурожково-накидні ключі
-
УпаковкаБлістер
-
Форма ключапрямий
-
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 16 мм |
| Размер min | 16 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 366 ₴

