![Вороток до головок торцевих VOREL : квадрат 3/4", L= 450 мм [20], фото 1](https://images.prom.ua/4568550794_vorotok-do-golovok.jpg)
Вороток до головок торцевих VOREL : квадрат 3/4", L= 450 мм [20]
591 ₴
- В наличии
- Код: 53710
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вороток Т-подібний 3/4 "450 мм Vorel 53710 (Польща)
Технічні характеристики 53710
| Виробник | Vorel |
| Тип | Т-подібний |
| Квадрат | 3/4" |
| Довжина, мм | 450 |
VOREL – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. VOREL є баланс між якістю і ціною, а також найширший асортимент. Компанія включає в себе більше 4000 позицій, які допомагають працювати в побутових умовах і хобі-майстерень.
Продукція:
- ручний інструмент;
- пневмоінструмент;
- спецінструмент;
- ріжучий інструмент;
- вимірювальний інструмент;
- інструменти та обладнання для СТО;
- аксесуари.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Размер присоединительных головок | 3/4" |
| Тип инструмента | вороток отвертка |
| Длина инструмента | 450 мм |
Информация для заказа
- Цена: 591 ₴

