![Хомут сталевий, з гвинтовим затискачем GBS W1 VOREL : Ø= 32-35/ 20 мм, оцинкований, 3 шт. [75], фото 1](https://images.prom.ua/4568550793_homut-stalevij-z.jpg)
Хомут сталевий, з гвинтовим затискачем GBS W1 VOREL : Ø= 32-35/ 20 мм, оцинкований, 3 шт. [75]
164 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 73793
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Хомут сталевий з гвинтовим затискачем GBS VOREL 73804
Особливості Сталевого хомута з гвинтовим затискачем GBS VOREL 73804
- Призначений для кріплення гнучких шлангів із твердої резини, які посилені пластиком або сталлю
- Виготовлені з вуглецевої сталі, покритої алюцинком
- Захищений від корозії
- GBS шарнірне закриття з двома штифтами
- Шестигранна головка гвинта дозволяє використовувати гайкові ключі, торцеві та розвідні ключі
- Забезпечує рівномірний тиск на шланг по всій окружності
- Тип хомута – Силовий
- Область застосування – Для шлангів
- Матеріал хомута – Сталь
- Покриття – Алюцинк
- Діаметр – 74-79 мм
- Ширина стрічки – 24 мм
- В упаковці – 1 шт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальный диаметр обжатия | 35 мм |
| Материал хомута | Сталь |
| Минимальный диаметр обжатия | 32 мм |
| Наличие резиновой прокладки | Нет |
| Область применения хомута | Универсальный |
| Покрытие | Цинк |
| Состояние | Новое |
| Тип хомута | Усиленный |
| Цвет | Серый |
| Ширина полосы | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 164 ₴

