![Набір головок торцевих STHOR : квадрат 3/8", з інструментами [22 Од.] [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568546725_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
Набір головок торцевих STHOR : квадрат 3/8", з інструментами [22 Од.] [10]
1 126 ₴
- В наличии
- Код: 58661
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Набір торцеві голівок 3/8" STHOR 58661 (Польща)
Набір торцевих головок STHOR – це професійний ручний інструмент, необхідний для роботи вдома, на СТО (автомайстерень, автосервісах) і на виробництві. Більшість інструментів зроблені з міцної сталі. Набори інструментів STHOR використовуються при виконання різних видів робіт. Для зручності користування інструменти зібрані в кейс.
Технічні характеристики 58661
| Виробник | STHOR |
| Квадрат | 3/8" |
| Кількість предметів | 22 |
| Комплектація |
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sthor |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
| Количество в наборе | 22 шт. |
| Омедненный инструмент | True |
| Размер max | 22 мм |
| Размер min | 6 мм |
| Квадрат | 3/8" |
Информация для заказа
- Цена: 1 126 ₴

