![Шліфмашина пневматична YATO ексцентрикова , з диском Ø=50мм, 0.63 MPa, спожив. повітря-113 л/хв [20], фото 1](https://images.prom.ua/4568539931_shlifmashina-pnevmatichna-yato.jpg)
Шліфмашина пневматична YATO ексцентрикова , з диском Ø=50мм, 0.63 MPa, спожив. повітря-113 л/хв [20]
1 595 ₴
- В наличии
- Код: YT-09730
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шліфмашина пневматична YATO ексцентрикова , з диском Ø=50мм, 0.63 MPa, спожив. повітря-113 л/хв [20]
Ексцентрикова пневматична шліфувальна машина YATO YT-09730 живиться від струменя стисненого повітря під тиском. Завдяки абразивним засобів накладається прямо на диск дозволяє виконувати шліфування та полірування різних матеріалів. Застосовується в автомобільних сервісах і в промисловості.
- Професійний ексцентричний ластик працює на стисненому повітрі під тиском.
- Завдяки абразивним речовинам, що наноситься безпосередньо на диски, це дозволяє шліфувати і полірувати різні типи матеріалів.
- Використовується в автомобілебудуванні і промисловості.
- Діаметр диска: 50 мм.
- Тиск: 0,63 МПа.
- Витрата повітря: 113 л/хв.
- Максимальна швидкість: 20000 об/хв.
- Плавне регулювання швидкості.
- Коливання 2,5 мм забезпечує оптимальну обробку поверхні.
- Легкий, композитний корпус і невеликі габарити забезпечують комфортну роботу.
- Стандартне з'єднання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Амплитуда колебаний | 2.5 мм |
| Вес | 0.86 кг |
| Максимальное количество оборотов | 20000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 50 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Рабочее давление | 6.3 бар |
| Расход воздуха | 113 литр/мин |
| Тип пневмошлифмашины | Эксцентриковая |
Информация для заказа
- Цена: 1 595 ₴

