![Головка торцева YATO квадрат 1/2 HEX M5, L= 55 мм [40/240], фото 1](https://images.prom.ua/4568538915_golovka-tortseva-yato.jpg)
Головка торцева YATO квадрат 1/2 HEX M5, L= 55 мм [40/240]
74 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-04381
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Головка торцева 1/2" з викрутковою насадкою HEX YATO призначена для використання як змінна насадка в ручному та механізованому інструменті при роботі з гвинтами. Виготовлена з хром-ванадієвої сталі.
Крутячий момент – 30 Nm. Твердість – 58–62.
Відповідає всім чинним стандартам ISO та DIN.
Інформація про бренд
YATO є найбільшою частиною виробника TOYA (Польща). Ця марка включає безліч видів інструменту. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, сталь, високоякісні технічні характеристики дозволяють використовувати інструмент цього бренду у різних видах промисловості. Інструменти YATO успішно використовуються фахівцями у багатьох галузях економіки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 5 мм |
| Размер min | 5 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 74 ₴

