![Головка торцева ударна 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 1/2", М= 13 мм, L= 78 мм [30/120], фото 1](https://images.prom.ua/4568537748_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 1/2", М= 13 мм, L= 78 мм [30/120]
225 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1033
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Головка торцева ударна довга шестигранна 1/2" YATO виготовлена із хром-молібденової сталі.
Витримує граничні навантаження під час роботи з кріпильними з'єднаннями, має збільшену площу контакту. Спеціальна форма та точність розмірів не дає кріпилю заклинювати при роботі.
Відповідає всім чинним стандартам ISO та DIN.
Інформація про бренд
YATO є найбільшою частиною виробника TOYA (Польща). Ця марка включає безліч видів інструменту. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, сталь, високоякісні технічні характеристики дозволяють використовувати інструмент цього бренду у різних видах промисловості. Інструменти YATO успішно використовуються фахівцями у багатьох галузях економіки.
Характеристики
Розмір 13 мм
Приєднувальний квадрат 1/2"
Довжина 78 мм
Габарити упаковки 75x20x20 мм
Вага брутто 155 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 13 мм |
| Размер min | 13 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 225 ₴

