Струбцина F-подібний 1000 х 120 мм TUV / GS Vorel 37113 (Польща)
Струбцина столярна VOREL призначена для фіксації деталей при склеюванні або обробці виробів. Виготовлена із спеціального чавуну і оцинкованої сталі. Має дерев'яну ручку з металевою кришкою.
Технічні характеристики 37113
| Виробник | Vorel |
| Тип | F-подібна |
| Ширина затиску, мм | 1000 |
| Глибина затиску, мм | 120 |
| Матеріал | сталь |
| Вага, кг | 2.6 |
VOREL – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. VOREL є баланс між якістю і ціною, а також найширший асортимент. Компанія включає в себе більше 4000 позицій, які допомагають працювати в побутових умовах і хобі-майстерень.
Продукція:
- ручний інструмент;
- пневмоінструмент;
- спецінструмент;
- ріжучий інструмент;
- вимірювальний інструмент;
- інструменти та обладнання для СТО;
- аксесуари.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.6 кг |
| Выступ | 120 мм |
| Защита от проскальзывания | Да |
| Материал струбцины | Сталь, Чугун |
| Механизм | Винтовой |
| Наличие "разгрузки" для кабеля | Нет |
| Наличие манипулятора | Нет |
| Наличие петли для "массы" | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | F-образная |
| Ширина зажима | 1000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 985 ₴

![Струбцина VOREL TUV/GS, 120мм x 1000мм [6], фото 1](https://images.prom.ua/4568492045_strubtsina-vorel-tuvgs.jpg)
