![Тримач для паперових рушників магнітний YATO з регуляцією, мінім.-230мм, макс. маса- 650гр [24], фото 1](https://images.prom.ua/4568535724_trimach-dlya-paperovih.jpg)
Тримач для паперових рушників магнітний YATO з регуляцією, мінім.-230мм, макс. маса- 650гр [24]
544 ₴
- В наличии
- Код: YT-08680
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тримач для паперових рушників магнітний YATO з регуляцією, мінім.- 230 мм, макс. маса- 650 гр
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Металл |
| Цвет | Черный |
| Высота | 110 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Тип | Держатель для бумажных полотенец |
| Вес | 650 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 160 м |
Информация для заказа
- Цена: 544 ₴

