![Струбцина з важільним затискачем, стальна, тип "F" YATO; l= 400 мм, h= 100 мм [2/6], фото 1](https://images.prom.ua/4568533772_strubtsina-z-vazhilnim.jpg)
Струбцина з важільним затискачем, стальна, тип "F" YATO; l= 400 мм, h= 100 мм [2/6]
1 830 ₴
- В наличии
- Код: YT-63954
- +380 (73) 606-74-38
Струбцина кована швидкозатискна 400 Х 100 мм YATO YT-63954 (Польща)
Струбцина столярна YATO швидкозатискний призначена для професійних застосувань у столярстві, будівництві, металоконструкціях і зварюванні. Виготовлена зі сталі. Храпових механізм гарантує дуже сильне, точно градуированное тиск затиску. Сталева конструкція забезпечує швидкий, стабільний кріплення, стійке до крученню і вібрації.
Технічні характеристики YT-63954
| Виробник | YATO |
| Тип струбцини | F-подібна |
| Ширина затиску, мм | 400 |
| Глибина затиску, мм | 100 |
| Матеріал | сталь |
| Вага, кг | 1.65 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA является одним из наиболее сильно развивающихся капитала групп в аппаратной и инструмента сегмента и один из немногих , который систематически – как в экономическом роста и кризисные годы – динамически увеличивает свою долю на рынке путем создания новых филиалов и представительств в Европе и Азии .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 1.65 кг |
| Выступ | 100 мм |
| Защита от проскальзывания | Да |
| Материал струбцины | Сталь |
| Наличие "разгрузки" для кабеля | Нет |
| Наличие манипулятора | Нет |
| Наличие петли для "массы" | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | F-образная |
| Ширина зажима | 400 мм |
- Цена: 1 830 ₴

