![Головка торцева 6-гранна YATO : квадрат 1/2", М= 30 мм, L= 42 мм [12/60/120], фото 1](https://images.prom.ua/4568531438_golovka-tortseva-6-granna.jpg)
Головка торцева 6-гранна YATO : квадрат 1/2", М= 30 мм, L= 42 мм [12/60/120]
143 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1219
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Покривання з хром запобігає корозії і гарантує тривалу термінову службу. Виверження злітного квадрата оснащене кульковими пазами, завдяки чому можна правильно фіксувати тертя або браму.

- Розмір: шоста 30 мм
- Довжина: 38 мм.
- Виготовлення: CrV50BV30

Компанія YATO працює понад 20 років у сфері побутового і професійного інструмента. 2009 рік відзначився відкриттям преміум сегменту серед інструментів компанії - бренду YATO. В розвитку цього бренду компанія інвестувала фінансові кошти, інновації, кращі досягнення маркетингу.
Сьогодні YATO - один з лідерів серед іноземних брендів професійного інструмента. Ручний інструмент Yato - це не новачка, а вже заслуговує довір’я за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 30 мм |
| Размер min | 30 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 143 ₴

