![Розпилювач на оприскувачі FLO 89515, 89518, 89520 [300], фото 1](https://images.prom.ua/4568530426_rozpilyuvach-na-opriskuvachi.jpg)
Розпилювач на оприскувачі FLO 89515, 89518, 89520 [300]
20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 89537
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Распылитель на опрыскиватели 8, 89537 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
EAN 5906083895371
Габариты упаковки 90x20x15 мм
Вес брутто 12 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Flo |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Оранжевый |
| Высота | 15 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Регулировка струи | Да |
| Вес | 12 кг |
| Длина | 90 м |
| Материал | Пластик |
| Тип | Наконечник для шланга |
Информация для заказа
- Цена: 20 ₴

