Ключ торцевий YATO : тип "L" М= 20 мм, L= 215 мм
Матеріал: Хром-ванадієва сталь. Розмір, мм: 20. Форма: Г-подібна. Робоча сторона: Двостороння. Довжина, мм: 215. Кількість, шт: 1. Країна бренду: Польща. Артикул виробника: YT-1640.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 20 мм |
| Размер min | 20 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | двухсторонний |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 215 мм |
Информация для заказа
- Цена: 520 ₴

![Ключ торцевий YATO : тип "L" М= 20 мм, L= 215 мм [16/6/24], фото 1](https://images.prom.ua/4568529628_klyuch-tortsevij-yato.jpg)
