![Насадка торцева магнітна 6-гранна YATO : HEX М13 x 48 мм. HEX Ø= 1/4" [200/600], фото 1](https://images.prom.ua/4568507397_nasadka-tortseva-magnitna.jpg)
Насадка торцева магнітна 6-гранна YATO : HEX М13 x 48 мм. HEX Ø= 1/4" [200/600]
33 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1508
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики та опис
-
-
Виробник
-
Країна виробникПольща
-
ТипТримач
-
Довжина38 мм
-
Тримач для саморізів Yato 13 мм (YT-1508): Особливості власника саморізів Yato 13 мм (YT-1508): Виготовлений з високоякісної хром-ванадієвої сталі Має магнітні властивості Надійність і тривалий термін служби Поставляється без упаковки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Квадрат | 1/4" |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Тип инструмента | переходник |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Размер max | 13 мм |
| Размер min | 13 мм |
Информация для заказа
- Цена: 33 ₴

