![Диск алмазний турбо YATO : "TURBO" Ø= 180x8,0x22,2 мм. H= 2,8 мм [15/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568520374_disk-almaznij-turbo.jpg)
Диск алмазний турбо YATO : "TURBO" Ø= 180x8,0x22,2 мм. H= 2,8 мм [15/60]
412 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-6024
- +380 (73) 606-74-38
Круг відрізний алмазний Yato YT-6024 Turbo 180*2,6*8*22,2 мм
Алмазний диск Yato YT-6024 Turbo застосовується для точної і якісної обробки каменю і бетону сухим або мокрим способом. Виріб має високоякісне алмазне покриття, яке забезпечує чисту і швидку різання без зламів і надколов оброблюваного матеріалу.
Бренд Yato розробляє міцні і якісні інструменти як для професіоналів, так і для домашніх майстерень. Функціональний стильний дизайн розроблений в першу чергу для безпечних і комфортних умов роботи. Система контролю якості продукції перевіряє кожну модель на стійкість до вологи і міцність металу. Завдяки чудовим експлуатаційним характеристикам інструменти Yato довго слугуватимуть за призначенням.
Купити алмазний круг можна в нашому інтернет-магазині. Доставку здійснюємо в будь-який куточок України.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вид обработки | Чистый рез, Быстрый рез |
| Диаметр внешний | 180 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Материал круга | Алмаз |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Бетон, Кирпич |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 8 мм |
- Цена: 412 ₴

